esmaspäev, 9. juuli 2018

Cademario, veel mingid kohad mäes ja Como järv

Alguses oli üks oja ja mingid viidad... aga kuna tundus, et sealt läheb tee vaid allpoole, meil oli aga kihk üles mäe otsa saada, siis tuvastasime midagi rajasarnast, kust tundus et saab ülespoole.. mingi hetk olime totaalses võpsikus, mis lõpuks 4-käpavedu vajas aga teeni me jõudsime. Seal võsas oli ka 1 mootorratas, väga roostetanud ja puha, kuna teepiire on vahelduv, ju siis sealt vahest oli osanud alla sõita. Kuna see esimene ots oli väga hull, siis edasi liikusime mööda teed aga koht kus teele jõudsime, see sai üles pildistatud:

 Pisut allpool oli üks oja-koseke, mis vajas tutvumist ja vaatlemist.
 Kuna sõidutee ääres kõnniteed pole, siis leiutasime et tugimüür on jalakäijate tee. Enamjaolt oli müüripealne kenasti hooldatud ja täiesti kõnnitav.

Sellele maatükile üritasime altpoolt siseneda, et ei peaks müüda suurt teed käima aga nii kurjad sildid ja mitmekordsed väravad ehmatasid ära. Üleval selgus, et alal hoitakse eesleid.

 Nad on ikka fännid, isegi sellises kohas on lipp vardasse tõmmatud.
All pildil üks kadunud pall, millele vapramad tagasiteel järgi läksid.
 Praktiliselt kogu garaaž on haljastatud... mulle meeldis.
Huvitav seltskond istus pargis:

 Siin pallipäästeoperatsioon: Lugano järve ääres käisime ka aga pildid on hoopis Como järvest, sest juhtusime sellele väga lähedale. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar