esmaspäev, 16. aprill 2018

kolitud

Kolisimegi hetkel Angerasse, avarasse korterisse, kus minu jaoks erakordselt (OK B&Bs oli ka) on konkreetselt esik ning esikust saab erinevatesse tubadesse. Köök on küll suhtelisetl tilluke aga köögi kõrval on söögituba.

Kartsin pisut kirikukellade helinat aga nad lasevad vahepeal päris kena meloodiat :) Öösel 10-7 on õnneks rahu ja vaikus, nädalavahetuse kohta muidugi ei tea veel.

Ma küll ei kujuta ette, kuidas 1-kordsete klaasidega akendega talv üle elatakse, aga korteriotsingutest oli juba nii kõrini, et selle hinna ja kvaliteedi suhe tundus kõige mõistlikum. Korteriomaniku isa oli fotograaf, nii et seintel on siin loodusfotod, õues lärmavad linnud, päike paistab - talvele veel ei mõtle!

Lepingut tehes selgus muidugi, et vaja on sada Codice fiscale, sest muidu ei saa lepingut teha ja nüüd nad tahavad lisaks tagatisrahadele veel garantiikirju jne. Eks paistab. Eestist vaadates tundub, et Itaalias on kõik ligadi-logadi aga üürilepingud on küll konkreetsemad ja korrektsemad kui meil.

Nüüd olen pakkinud ja pakkinud ja pakkinud, ehk saab lõpuks puhata ka :) Kui keegi vaid põrandad ära puhastaks...Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar