reede, 13. aprill 2018

veel kortereid

Õhtul sai käidud Angeras, sest korter jättis piltidelt hea ja hubase mulje ning lahe on see, et korteris on osaliselt parkettpõrandad. Korter on 3 ilmakaarde avatud ning maja taga asub nö kiriku staadion, kus koolilapsed pärast tunde aega veedavad.
Angera plussiks on avatud järveäärne, miinuseks aga kaugus (6km) töökohast/klubist jne.
See korter küll mingeid suurepäraseid välisvaateid ei oma, küll on aga paar minutit järve äärde promeneerima, piknikku pidama jne.
Kusjuures, toad olid tõesti täitsa adekvaatse suurusega, mitte mingid olematud kapid nagu mõnes kohas, eraldi oli elutuba, köök, söögituba, külalistetuba ja magamistuba.
vaade:
pole just suurem asi, samas ei vahi kohe naabri aknasse ja valgust mahub ka tulema.
Homme saame koos vaatama minna ja variant on pühapäeval sisse kolida.

Ja kui me sinna kolime, siis võite kõik külla tulla (kahekaupa).

Selline põnev külalistevoodite lahendus siis... äärmistest kappidest  saab lauad alla lasta, nii et ruum sobib ka kontoriks.

Keda huvitavad üürimise asjad täpsemalt, siis üürimine aastaks on nö tasuta lepinguga, 4-aastane leping maksab paar sotti. Maakleritasu on 1/2-1 üüri (siin 1/2) ning tagatisraha on tavapäraselt 3 kuu üür, siin soovitakse 2 kuu üüri.

Teine korter oli Travedona Monates aga vanas majas ning ümbrus oli selline - äärmusest äärmusesse, oli väga kenasti korda tehtud majakesi ja täiesti lagunemas ja tühje. See majake oli OK, korter I korrusel, vaateid polnud, kivipõrandad, 1 elutuba, köök ja magamistuba. Arvestades hinda, no ei ole nagu see.

Nujahh, vaade ju oli:


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar