esmaspäev, 9. aprill 2018

korterid!

Juba varakult oli lepitud ühe suhtkoht kalli korteri vaatamine (seal küll veel üürnik sees) ning sinna siis pärast hommikusööki ja auto tühjemaks laadimist suundusimegi.

maja on sama aga teine pool - korter oleks siis ülemisel korrusel koos muljetavaldava (suuruse ja vaate poolest) terrassiga, lisaks siis allkorrusel asuv garaaž. Keskele jääb teine korter.
On müstiline, kuidas nad oma m2 arvutavad, vahel tundub et koos garaaži, trepikoja, rõdude jms , sest korterid ise on suhtkoht väikesed, m2 aga suuremad kui võrreldaval kodusel korteril. See konkreetne korter on kõige privaatsem - maja tagaosas ning edasi on vaid mets ja järv. Aga kulude poolest (sest sellele majade kommuunile kuuluvad bassein ja tenniseplatsid) pisut liiga kallis. Ja kuna on 4-korteriga maja, siis 3 seina on välis + katus... ehk siis ei tea, kas seal võib talvel liiga jahe olla?

Itaallased talvel külmetavad ja suvel naudivad - võib-olla on see petlik mulje aga tundub nii. Samas, kui on ikkagi väga hull, siis praegused üürnikud poleks ju 5 aastat vastu pidanud? Kuigi nad ütlesid, et terrass on parim osa korterist.
Praegusest ööbimiskohast on see maja näha - seal mäes paremal :)

No ja pärast käisime veel 2 Cadrezzate korterit vaatamas, mis väiksemad ja odavamad... esimene oli väga meeldiva peremehega ja kõik algus (kui hoov välja arvata, sest seal oli  mõni boks lagunenud) oli ilus, siis elutuba ja köök olid 50datest... ja piisikesed. Teine aga... oehh, sisekujunduselt kõige meeldivam - oli kombineeritud vana ja modernset, puitu ja valgeid seinu ning hoolimata läbikäidavast köök-elutoast olime valmis juba tõsiselt kolimist kaaluma aga siis selgus, et ei tohi käia ei sokkis ega kingadega vaid tuhvlitega, sest see tegevat kõige vähem müra ja üldse oleks hea kui seal vaid magamas käia ja külalisi ei tohi ka olla jne jne jne. Loomulikult tagurdasime selg ees välja.

No ja siis sõitsime ja vaatasime mitmeid kohti väljaspoolt, paar mida tahaks näha ei ole kontakti võtnud ja leppisime järgmiseks päevaks kohtingu kokku.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar